Світлодіодна панель SWIT VANGO-100L - 100W Long Ratio Ultra Slim RGBW Light
Код товару: 90048
Артикул: VANGO-100L
В наявності https://schema.org/InStock
Доставка
  • Самовивіз за адресою Нагорна 27Б
  • Доставка кур'єром по Киеву
  • «Новою Поштою» по Україні
Оплата
  • Оплата на сайті
  • Оплата готівкою в офісі або кур'єру
  • Накладений платіж
SWIT VANGO-100 Ultra Slim RGBW - це надтонка світлодіодна RGBW панель потужністю 100Вт у корпусі зі сторонами 2:1. Має яскраве, м`яке, рівномірно розподілене світло та надзвичайно високу колірну світловіддачу, порівнянну зі звичайними RGB панелями потужністю 300Вт. Прилад оснащений зручним поворотним кріпленням, V-mount майданчиком для роботи від акумуляторів та підтримує дистанційне керування через Bluetooh за допомогою мобільного додатка.
Надтонка панель RGBW потужністю 100 Вт
SWIT VANGO-100 - тонка портативна панель RGBW потужністю 100 Вт з надзвичайно високою колірною світловіддачею, еквівалентною інтенсивності звичайного кольорового світла RGB потужністю 300 Вт, для гнучкого налаштування вашої відеостудії.
Ультратонкий 21 мм та м`який
Завдяки унікальній технології SWIT Edge Mounted SMD і високоефективному світловоду під кутом 90°, VANGO-100 має надтонкий розмір (товщина всього 21 мм) і розсіює м`яке світло, забарвлюючи все довкілля.
Технологія поділу часу, більш яскраве кольорове світло
Завдяки унікальній технології Time Division Drive від SWIT вся потужність світла може бути передана кольоровим світлодіодам RGB, що значно збільшує інтенсивність кольорового світла. Інтенсивність кольорового світла VANGO-100 100 Вт відповідає інтенсивності звичайного кольорового світла RGB потужністю 300 Вт.
Панель управління
Задня панель управління VANGO-100 підтримує 5- контактний вхід та вихід DMX, 4-контактний вхід XLR постійного струму 11–36 В, акумуляторну пластину з V-подібним кріпленням (золоте кріплення як опція), а також великий кольоровий РК-дисплей з меню та гарячими клавішами для зручності підбору кольору. Порт USB-A призначений для оновлення прошивки або завантаження користувацького колірного профілю, а також для живлення бездротового приймача DMX.
Управління через додаток Bluetooth
Можливості SWIT VANGO-100L
Панель VANGO-100L оснащена 180 RGB і 300 білими SMD-світлодіодами, які забезпечують світловіддачу в 100 Вт і яскравість 1800 люкс на відстані 1м, кут променя розсіювання світла становить 65° (напівпік). Має плавне регулювання колірної температури в діапазоні 2800 - 10000 К і регулювання значень Green/Magenta в діапазоні +/- 1.00. Яскравість регулюється цифровим димером ШІМ від 0 до 100%, плавно і без мерехтінь.
VANGO-100L має подовжену форму із співвідношенням сторін 3:0,5, довжиною 839 мм, шириною 163мм і товщиною всього 21мм. Оснащена шторкою та поворотним кріпленням Swanneck, завдяки якому ви можете закріпити її практично в будь-якому необхідному положенні. Вага панелі із шторкою складає 5.7 кг. Панель має систему пасивного охолодження без використання вентилятора та працює абсолютно безшумно.
Технологія Time Division Drive відповідає за розподіл потужності, що подається на світлодіоди. Якщо у звичайних RGB панелях на кольорові світлодіоди подається 1/3 від загальної потужності, то VANGO-100L на них подається вся потужність, завдяки чому інтенсивність кольорового світла VANGO-100L потужністю 100Вт відповідає інтенсивності кольорового світла звичайної RGBW панелі потужністю 300Вт.
Комплектація VANGO-100L
  • 1 * панель SWIT VANGO-100L
  • 1 * двостулкові штори
  • 1 * адаптер живлення AC/DC
  • 1 * кульове кріплення Swanneck
  • 1 * сумка для перенесення
Властивості Світлодіодної панелі SWIT VANGO-100 Ultra Slim RGBW
LED 180 RGB + 300 W SMD світлодіодів
Яскравість 2200 люкс на 1м
Кут променя 65°
Колірна температура 2800K- 10000K, G/M±1.00
CRI 96
TLCI 93
Потужність 100W
DMX DMX512, 5pin XLR IN & OUT
USB USB-A Power out & firmware update
Вхідна напруга 4pin XLR, DC 11V 34V IN
Розмір 580х313x21 мм
Площа освітлення 522x255 мм
Вага 6 кг зі шторкою; З упаковкою 10кг
Технічні характеристики
Світлодіоди180шт RGB + 300шт White
Димування0 - 100%, мін. крок 0,1%
Баланс G/M+/- 1.00, крок 0,01
Діапазон робочої температури-10 – 40 ° C
Потужність100Вт
CRI96
TLCI93
USBUSB-A 5В, живлення DMX приймача , оновлення ПЗ