Світлодіодна панель SWIT VANGO-100 Ultra Slim RGBW
Код товару: 90029
Артикул: VANGO-100
В наявності https://schema.org/InStock
Доставка
  • Самовивіз за адресою Нагорна 27Б
  • Доставка кур'єром по Киеву
  • «Новою Поштою» по Україні
Оплата
  • Оплата на сайті
  • Оплата готівкою в офісі або кур'єру
  • Накладений платіж
SWIT VANGO-100 - це надтонка світлодіодна RGBW панель потужністю 100Вт у корпусі зі сторонами 2:1. Має яскраве, м`яке, рівномірно розподілене світло і надзвичайно високу колірну світловіддачу, яку можна порівняти зі звичайними RGB-панелями потужністю 300Вт. Прилад оснащений зручним поворотним кріпленням, V-mount майданчиком для роботи від акумуляторів і підтримує дистанційне керування через Bluetooh за допомогою мобільного додатку.
Можливості SWIT VANGO-100
Панель VANGO-100 оснащена 180 RGB і 300 білими SMD світлодіодами, які забезпечують світловіддачу в 100Вт і яскравість 1800 люкс на відстані 1м, кут променя розсіювання світла становить 65 (напівпік). Має плавне регулювання колірної температури в діапазоні 2800 – 10000 К і регулювання значень Green/Magenta в діапазоні +/- 1.00. Яскравість регулюється цифровим димером ШІМ від 0 до 100%, плавно і без мерехтінь..
VANGO-100 має прямокутну форму зі співвідношенням сторін 2:1, завдовжки 580мм, завширшки 313мм і завтовшки всього 21мм. Оснащена шторкою і поворотною лірою. Вага панелі зі шторкою становить 6 кг. Панель має систему пасивного охолодження без використання вентилятора і працює абсолютно безшумно.
Для живлення VANGO-100 використовується мережевий адаптер, який під`єднується до 4-контактного роз`єму XLR постійного струму 11 – 36 В. На задній панелі розташована акумуляторна пластина з V-подібним кріпленням для встановлення акумуляторів. Завдяки можливості підключення акумулятора для роботи панелі, ми отримуємо мобільне джерело світла, яке не має прив`язки до точки мережевого під`єднання і може використовуватися на будь-якій локації, де відсутні джерела живлення або необхідна мобільність.
Технологія Time Division Drive відповідає за розподіл потужності, яка подається на світлодіоди. Якщо у звичайних RGB панелях на кольорові світлодіоди подають 1/3 від загальної потужності, то у VANGO-100 на них подають усю потужність, завдяки чому інтенсивність кольорового світла VANGO-100 потужністю 100Вт відповідає інтенсивності кольорового світла звичайної RGBW панелі потужністю 300Вт.
Комплектація VANGO-100
  • 1 * панель SWIT VANGO-100
  • 1 * 4-х пелюсткові штори
  • 1 * адаптер живлення AC/DC
  • 1 * сумка для перенесення
LED 180 RGB + 300 W SMD світлодіодів
Яскравість 2200 люкс на 1м
Кут променя 65°
Колірна температура 2800K?10000K, G/M±1.00
CRI 96
TLCI 93
Потужність 100W
DMX DMX512, 5pin XLR IN & OUT
USB
USB-A power out & firmware update
Вхідна напруга 4pin XLR, DC 11V?34V IN
Розмір
580?313?21мм
Площа освітлення 522?255мм
Вага 6кг зі шторкою; З упаковкою 10кг
ХарактеристикаЗначення
Світлодіоди180шт RGB + 300шт White
Димування0 – 100%, мін. крок 0,1%
Баланс G/M+/- 1.00, крок 0,01
Діапазон робочої температури-10 – 40 °C
Потужність100Вт
CRI96
TLCI93
USBUSB-A 5В, живлення DMX приймача, оновлення ПЗ