Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU
Код товару: 94199
Артикул: SUN-10K-SG04LP3-EU
Під замовлення https://schema.org/BackOrder
Доставка
  • Самовивіз за адресою Нагорна 27Б
  • Доставка кур'єром по Киеву
  • «Новою Поштою» по Україні
Оплата
  • Оплата на сайті
  • Оплата готівкою в офісі або кур'єру
  • Накладений платіж
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU (10kW, 3Ф, 48V) є потужним пристроєм для забезпечення постійного джерела енергії зі змінних джерел, таких як сонячні панелі та батареї. Цей інвертор має потужність 10 кВт і працює на напругу 48 В, забезпечуючи 3-фазний змінний струм.
Робота з сонцем
Інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU як безперебійник (ДБЖ, UPS)
Робота с аккумуляторами
Для налаштування роботи інвертора доступні такі параметри:
  3. Параметри виведення – налаштування параметрів виведення живлення, включаючи напругу та частоту.
  1. Встановити сонячну електростанцію з потужністю не менше 10 кВт.
  4. Встановити електричний лічильник, який вимірюватиме кількість виробленої зеленої енергії.
  5. Підключити інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU до сонячної електростанції та електричної мережі.
  6. Налаштувати інвертор на роботу відповідно до вимог “зеленого тарифу”.
  7. Почати виробляти зелену енергію та отримувати доходи від її продажу за “зеленим тарифом”.
Виділений розумний порт генератора або Smart Load Deye SUN-10K-SG04LP3-EU
Резервний, автономний режим
Потужність, Вт10000
Вихідний струм, А15.2
Максимальний вихідний струм, А22,7
Максимальний струм транзиту, А25
Тип мережі3 ф (L / N / PE)
Коефіцієнт гармонік,%THD <3% (линійне навантаження <1,5%)