BNC роз`єм Neutrik NBNC75BLP9
Код товару: 14303
Артикул: TN444
В наявності https://schema.org/InStock
Доставка
  • Самовивіз за адресою Нагорна 27Б
  • Доставка кур'єром по Киеву
  • «Новою Поштою» по Україні
Оплата
  • Оплата на сайті
  • Оплата готівкою в офісі або кур'єру
  • Накладений платіж
Neutrik NBNC75BLP9 - обжимний BNC роз`єм, має конструкцію з опором 75 Ом.
Особливості та переваги
  • Конструкція з опором 75 Ом відповідає вимогам HDTV/DVD.
  • Щільно прилегла центральна вставка забезпечує тактильний зворотний зв`язок.
  • Відмінний захист і утримання кабелю
  • Провідна область: запобігає нахилу через бічні сили та захищає контакти від деформації.
  • Точні латунні деталі швейцарської обробки для виняткової довговічності.
Технічні характеристики
Контактний опір
? 3 мОм (внутрішнє)
? 2 мОм (зовнішнє)
Діелектрична міцність1,5 кВ постійного струму
Хвильовий опір75 Ом
Ізоляційний опір> 5 ГОм
Номінальний напруга<50 В
КСВН<1,050/>32 дБ до 1 ГГц
Зовнішній діаметр кабелю6,3 мм
КонтактиЛатунь (CuZn35Pb2), AuCo 0,2 мкм (центральний контакт)
ІзоляціяПолітетрафторетилен
ОболонкаЛатунь (CuZn39Pb3)
Покриття оболонкиOptalloy®
Температура використання-30 °C до +85 °C