Роз`єм Neutrik NBNC75BLP7 B
Код товару: 14302
Артикул: TN442
В наявності https://schema.org/InStock
Доставка
  • Самовивіз за адресою Нагорна 27Б
  • Доставка кур'єром по Киеву
  • «Новою Поштою» по Україні
Оплата
  • Оплата на сайті
  • Оплата готівкою в офісі або кур'єру
  • Накладений платіж
Кабельний роз`єм Neutrik NBNC75BLP7 BNC 75Ом (Rear Twist) має конструкцію з опором 75 Ом і ідеально підходить для застосунків HD. Запатентований хвостовик backTWIST гарантує легкий доступ навіть у місцях із високою щільністю розміщення і має кольорове маркування.
Підходить для наступних кабелів:
  • Belden 8241
  • CAE KX6A
  • Canare LV-61S
  • Cordial CVI (CVM) 06-37
  • CommScope 5563
  • Draka 0.6/3.7
  • Draka 0.6L/3.7
  • Proel HPC 805
  • RG59B/U
  • Лето 600-0051 (M,L,S)
  • Лето 600-0054 (M,L,S)
  • Блок V06/37
  • Nexans HF 75 0.6/3.7 2YCY
  • Percon VK95
Розмір роз`єму:
Провідник: 1,6 мм (квадратний)
Обплетення: 6,47 мм (шестигранник)
Властивості Кабельного роз`єму Neutrik NBNC75BLP7 BNC 75Ом
  • Конструкція з опором 75 Ом відповідає суворим вимогам HDTV/DVD
  • Щільно прилеглий центральний палець забезпечує тактильний зворотний зв`язок
  • Відмінний захист та утримання кабелю
  • Точні латунні деталі швейцарської обробки для виняткової довговічності
Технічні характеристики
Тип роз`ємуBNC 75 Ом
Контактний опірменше 3 мОм (центральний контакт)
Електрична міцність1,5 кВ Імпеданс: 75 Ом
Опір ізоляціїбільше 5 ГОм
Номінальна напруга500 В VSWR: менше 1.050/більше 32 дБ до 1 ГГц, менше 1.065/більше 30 дБ до 2 ГГц, менше 1.100/більше 26 дБ до 3 ГГц;
Діаметр ізоляції кабелю6,3 мм
Центральний провідник0,7
Утримуюче зусиллябільше 30 Н
Зусилля під час встановленняменше 25 Н
Тип фіксації кабелю у роз`єміобтискний
Матеріал вставкиTeflon PTFE
Матеріал корпусумідь (CuZn39Pb3)
Покриття корпусуOptalloy
Діапазон робочих температурвід -30°C до +85°C
Відповідає стандартамIEC 6016908, MIL 348A